top of page

HAKKIMIZDA

1965 yılında küçük bir marangoz atölyesinde çırak olarak başladı recep usta...

Recep Bektaş sanatsal görüş yeteneğiyle, azmini harmanladı.

Mesleğine tam 50 yılını verdi. Mobilya imalatıyla ve yaptığı büyük markalı isimli projelerle sektöründe öncü mobilya üreticisi isimlerden oldu.

 

Yaptığı kaliteli mobilyalarla her zaman kendinden söz ettirdi. Yaptığı mobilyaları sergilemek amacıyla ilk mağazasını 1982 yılında Kağıthane caddesinde açtı. Günümüze kadar imalatını yaptığı bir çok projeden sonra 2010 yılında getirdiği ithal mobilya ve aksesuarla ithal marka grubunu MERNUSA mobilya adı altında oluşturdu. Recep BEKTAŞ mesleğinde dürüstlükten ödün vermeyerek işini her zaman kaliteyle yapan bir usta olmanın dışında, yaptığı imalatlara sanatçı ruhunu yansıtarak oyma ve varak çalışmalarını da kaliteyle harmanladı.

MOBİLYA TASARIMLARI

Eser Mobilya'da tasarım, birçok süreçten geçer. Öncelikle bütünsel tasarım çözümleri üretmek için mekânlar incelenir. Projelendirme aşamasında kişilerin tarzı, yaşam biçimleri, zevkleri, beklentileri, mekânların fonksiyonel özellikleri ve kullanım amaçları belirlenerek bir tasarım yapılır.

Bu tasarım projelendirilir, kişilere sunulur ve alınan onay ile uygulama aşamasına geçilir. Böylesine çok yönlü bir çalışma sistemi sonucunda memnuniyet kaçınılmazdır.

 

MOBİLYADA KALİTE

El işçiliğinin ağırlıkta olduğu Eser Mobilya; en son teknoloji ve uzman kadrosu ile üretim yapmaktadır. Tüm ürünleri en yüksek kalite malzemelerle üretilmektedir.

bottom of page